Pár slov od Ji-sung Parka !!!

27. března 2007 v 12:04 | mikki a dave

Pár slov od Ji-sung Parka

Manchester United
Všichni se fotbalem bavíme a tlak, který je na nás vyvíjen nás pomáhá udržovat v dobré formě. Celou sezónu odvádíme dobré výkony a odměnou nám je chuť do hry a další vítězství. Očekáváme, že na nás, především ve zbývajících zápasech, bude vyvíjen velký tlak, ale neznamená to, že by nás to nějak obtěžovalo. Místo toho ze sebe chceme vydat v každém zápase maximum.
Naše sebevědomí je velmi dobré a víme, že můžeme vyhrát každý zápas. Když jsem s PSV Eindhoven získal titul v nizozemské lize, byla to velmi podobná situace. Také jsme museli vyhrát každý zápas, ale není to žádné břímě. Jen jsme se snažili hrát, jak nejlépe umíme a měli jsme skvělé výsledky. Dobře si pamatuji, co všechno jsme museli udělat, abychom ligu vyhráli, ale přesně jsme věděli, čeho je třeba.
Takže jsme se snažili užít si každý zápas a nakonec jsme titul získali. Během mé poslední sezóny v Holandsku se nám také vedlo mimořádně dobře v Lize Mistrů, ale nakonec nás v semifinále porazil AC Milán. Byli zkrátka větším týmem, než my, ale měli jsme velmi dobrou taktiku. Nebáli jsme se prohry a postup nám utekl jen o vlásek. Pochopitelně nás prohra zklamala, ale až do onoho semifinále jsme hráli nesmírně dobře a to mě těšilo.
Velmi rád bych zažil něco podobného s United a myslím, že v této sezóně to je reálné. Jestli s Manchesterem zvítězíme, nebude to díky štěstí, ale díky našim dovednostem.
Jednou z hlavních příčin našeho dosavadního úspěchu je týmový duch, který je v této sezóně obzvláště silný a já osobně jsem se svou úlohou v týmu velmi spokojen. Během mého zranění jsem se cítil frustrován, ale teď vím, že mohu týmu opět pomoci a to mě těší. V této sezóně máme tedy velkou šanci uspět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama