Sven: Za Rooneyho bych....

19. prosince 2006 v 14:46 | mikki

Sven Goran Eriksson oznámil, že pokud by někdy v budoucnu byla šance získat Wayna Rooneyho, tak by byl ochoten za něj zaplatit klidně 60 miliónů liber. Odcházející trenér Anglické reprezentace končí za velmi potupných okolnostech, když Anglie prohrála po penaltách čtvrtfinálový zápas proti Portugalsku. Rooney zaplnil titulky novin po celém světě poté, co uviděl v tomto zápase červenou kartu za dupnutí na portugalského obránce Ricarda Carvalha, ale tento zákrok podle Erikssona nebyl tak drsný. Byl to tento snaživý Švéd, který přivedl do reprezentace zelenáče Rooneyho a dal mu svou důvěru.

Ovšem tímto prohraným čtvrtfinálem přišel o možnost dále s Rooneym pracovat, ale i nadále obdivuje tohoto velmi talentovaného hráče Manchesteru United. Ačkoli působení Erikssona v národním týmu nebylo zas tak skvělé, vypadá to, že po skončení u Anglické reprezentace nebude bez práce. Velký zájem o tohoto trenéra projevil Inter Milán. Eriksson si je přesto dobře vědom toho, že o Waynea Roonyho bude velká poptávka. Takže pokud by chtěl tohoto útočníka United získat, musel by trénovat nějaký z nejlepších klubů v Evropě. Protože přilákat Roonyho z Old Trafford, na to bude potřeba astronomická nabídka.
"Je velmi neobyčejný hráč, takový jakého by každý manažer chtěl " řekl Erikkson. "Musel bych musel jít do klubu, který je velmi bohatý, protože by k tomu byla zapotřebí obrovská částka, získat Rooneyho z Manchesteru United." "Nejsem si zcela jistý o jak velkou částku by se jednalo. Za kolik koupila Chelsea Ševčenka? 30 mil liber?" "Takže Rooney by stál mnohem víc, možná až dvakrát tolik. Takže vidíte, že pokud chci získat Wayna Roonyho, musím jít do velmi bohatého klubu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama